ROK ZA ODDAJO KANDIDATURE | načelnik in člani IO KA PZS

Kdaj: 14.03.2025 ob 23:59

Letošnje leto se izteka štiriletni mandat načelnika in članov IO Komisije za alpinizem, zato bomo na rednem zboru načelnikov, ki bo 18. 3. 2025 izvolili načelnika IO KA PZS in člane za naslednji mandat.

 

Ker bomo na prvi redni seji KA izbrali tudi vodjo usposabljanj KA in vodjo skupine za vrhunski alpinizem, na predlog dopišite ali ste morebitni kandidat za vodjo. V tem primeru kandidaturo podkrepite z vašim programom.

Komisija za alpinizem poziva vse člane alpinističnih kolektivov Planinske zveze Slovenije, da najkasneje do vključno petka, 14. 3. 2025 na priloženem obrazcu sporočijo predlog za načelnika in člane o katerih se bo Zbor odločal.

 

Volilna komisija bo upoštevala le prispele in z vsemi podatki izpolnjene obrazce, vključno s podpisi.

 

Izpolnjene obrazce pošljite na e- naslov (PDF dokument): alpinizem@pzs.si. Pod Zadevo obvezno vpišite: kandidatura KA 2025Zahtevajte potrditev prejema pošte!

DOC Razpis in kandidacijski obrazec